Gizlilik


Gizlilik Politikası

İşbu Web Sitesi tarafından hazırlanan tüm yazılı, görsel, video vb. içeriklerin hakları testvecevap.com'a ait olup, kullanıcılar izinsiz olarak testvecevap.com tarafınca hazırlanan bu içerikleri kopyalayamaz ve/veya kullanamaz. İşbu kopyalama yasağı tarafımızca uygun görülmüş paylaşım hakkı ve izni verilmiş mecraları kapsamamaktadır. testvecevap.com dilediği zaman bu yazılı, görsel, video vb. içerikleri değiştirme, kaldırma, düzeltme, ekleme ya da çıkarma yapma hakkına sahiptir. Web Sitesi tarafından hazırlanan içeriklerde kullanabilecek herhangi bir içeriğin telif hakkı kapsamına girmesi durumunda, işbu Web Sitesi içerik hakkında gerekli düzenlemeyi 72 saat içerisinde yapmakla sorumludur. Kullanıcı, Web Sitesine giriş yaptığı andan itibaren belirli servis, arayüz vb. işlevlere erişim ve kullanım hakkı kazanmaktadır.

Web sitemi kullanmakla, işbu Gizlilik Politikasının hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz.

Bu web sitesi (testvecevap.com), kullanıcıların kendisine www.testvecevap.com adlı web sitesi üzerinden elektronik ortamdan iletilen kişisel verileri üçüncü kişilerle, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı ve kişisel verilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır. testvecevap.com’un Kişisel Veriler Politikası aşağıda yer almaktadır.

IP Numaraları

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi'nde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, testvecevap.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel (anonim) bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Anonim Veriler

testvecevap.com tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Web Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler testvecevap.com ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından (kullanıcının kimliği ifşa edilmeden) anonim olarak çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma vb. durumlar için kullanılabilir.
Yukarıda belirtilen politikalar web sitesini kullanan tüm ziyaretçiler tarafından okunmuş kabul edilmiş sayılır.
Herhangi bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.


    Blogger Yorum
    Facebook Yorum

0 Comments:

Yorum Gönder